מדיניות הפרטיות של החברה

הצהרת פרטיות

 אנו בחברת  או. פי. אס. אי. (שינוע בינלאומי) בע"מ וחברות הבנות ו / או אחיות שלה  (יחד, או. פי. אס. אי), מכבדים ושומרים על פרטיותך. בהודעה זו אודות מדיניות הפרטיות מפורטים סוגי המידע האישי שאנו אוספים ו / או עשויים לאסוף אודות  הלקוחות  למה משמש מידע זה ולמי קיימת גישה אליו. בהצהרה זו  יפורטו גם האמצעים שאנו נוקטים כדי להגן על המידע . במסמך זה תוכל לקבל מידע נוסף כדלקמן:  (1) קבלת גישה לעיון במידע האישי שלך המעודכן  אצלנו ועדכונו (2) מידע בנוגע לאפשרות לחזור בך מהסכמה שנתת לנו בעבר, (3) כיצד להימנע מקבלת הודעות מסוימות, וכן (4) תשובות לשאלות בנוגע לנוהלי הפרטיות שלנו..נוהלי הפרטיות שלנו עשויים להשתנות ו / או להתעדכן בהתאם לחוקים ו / או לנהלים ודרישות החוק.

 

המידע שאנו משיגים

 מידע אודות לקוחות וחבילות שאנו עשויים להשיג (כגון שם, פרטי התקשרות, פרטי חבילות ומידע על תשלומים) בהקשר של מגוון פעילויות כגון (1) שימוש באתרים וביישומי האינטרנט של או. פי. אס. אי‏,  (2)  ביצוע פעילויות משלוח כמו הזמנת איסוף \ תיאום אספקה, (3) מעקב אחר משלוחים או מענה על שאלות, (4) אירועים שבהם אנו משתתפים, וכן (5) קידום מכירות והצעות נוספות. להלן פירוט  המידע האישי אותו אנו עשויים להשיג:

*       נתוני התקשרות אישיים ושל בית העסק (כגון שם, שם החברה, כתובת פיזית, כתובת דוא"ל ומספר טלפון ו / או פקס)

*       נתוני משלוח כגון (1) שם השולח והנמען, כתובת פיזית, כתובת דוא"ל ומספר טלפון, (2) חתימה להוכחת מסירה,(3) מספר חשבון לקוח ו / או חשבון UPS, וכן (4) מידע נוסף שנמסר לנו לצורך גישה לאתרים שאנו מספקים להם שירות.

*       מידע הנמסר לנו בנוגע לתכולת משלוחים מסוימים, ככל שהדבר נדרש כדי לקשר לתכולה מסוג זה אדם / חברה הניתנים לזיהוי, מידע המאפשר לנו לאמת זהותם של אנשים כמו

*       שמות, כתובות, דוא"ל ומספרי טלפון של אחרים, שאליהם אנו מתבקשים לשלוח מידע, פרטים שהתקבלו מתשובות לסקרים, שם משתמש, סיסמה ופרטי הזדהות אחרים המשמשים לקבלת גישה למוצרים ולשירותי החברה ו / או של ,UPS מזהים של מדיה חברתית, תוכן ונתונים אחרים המצויים בדפים הרשמיים שלנו ברשתות החברתיות או במקומות אחרים באינטרנט (כגון מיקומים ציבוריים אחרים), ומידע (כגון כתובות דוא"ל ומידע נוסף שאתה מרשה לשתפו) ואשר אותם אנחנו מקבלים באמצעות יישומים, כלים, רכיבים גרפיים ותוספים של UPS הקשורים לרשתות החברתיות (כולל שירותי התחברות מצד שלישי כגון "התחברות דרך פייסבוק"), מיקומו הגיאוגרפי של המכשיר הנייד שלך אם אתה משתמש בתכונות מסוימות של היישומים שלנו, מידע על תשלומים ומידע פיננסי (כגון מספר חשבון בנק), מספר זיהוי לצורך מיסוי כאשר תבקש מוצרים או שירותים המצריכים קבלת מידע זה, או בכל הנוגע למבצעי קידום מכירות מסוימים או הגרלות. מידע אישי אחר שעשוי להימסר לנו לצורך קבלת שירות או מוצר של החברה ו / או  UPS.
כשאנו אוספים או מוסרים משלוח או מספקים שירותים אחרים, אנו עשויים לקבל את נתוני הכתובת הפיזית שבה נמסר המשלוח. הדבר כולל למשל נתונים המזהים את המיקום בפועל של כתובת פיזית תוך שימוש במידע כגון נתוני GPS, הצפנה גיאוגרפית, נתוני קו-רוחב וקו-אורך וכן תמונות האתרים השונים.בנוסף, בכניסה לאתרי האינטרנט שלנו, בשימוש ביישומים שלנו או באינטראקציה עם כלים, רכיבים גרפיים או תוספים הקשורים לחברה ו / או ל -UPS, אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באמצעים ממוכנים, כגון קבצי עוגיות (cookies משואות רשת (network beacons). המידע שאנו אוספים באופן זה  כולל כתובת IP, מזהה יחיד של התקן, מאפייני דפדפן, מאפייני מכשיר, מערכת הפעלה, העדפות שפה, כתובות URL , מידע על פעולות שבוצעו ותאריך ושעה של הפעילות. "עוגיות" הן קבצי טקסט שאתרי אינטרנט שולחים למחשבים המבקרים באתר או למכשיר אחר המחובר לאינטרנט, לצורך זיהוי ייחודי של הדפדפן של המבקר או לאחסון מידע או הגדרות בדפדפן."משואות רשת", המוכרות גם כתגיות אינטרנט, תגיות פיקסל או מחברות דפים או יישומי אינטרנט לשרתי אינטרנט והן משמשות לשידור מידע חזרה אל שרת אינטרנט. באמצעות שיטות האיסוף הממוכנות האלה אנו מקבלים ומאחסנים "נתוני רצף הקלקות", המספקים לנו דפוסי שימוש. אנו עשויים לקשר פרטי מידע מסוימים שאספנו באמצעים הממוכנים, כגון נתוני הדפדפן שלך, עם מידע אחר שהשגנו אודותיך כדי שנדע למשל אם פתחת הודעת דוא"ל שנשלחה אלייך על ידנו. כמו כן ייתכן שנשתמש בכלי ניתוח של צד שלישי האוסף מידע על תנועת מבקרים באתרים או יישומי האינטרנט שלנו. תוכל ללמוד מהדפדפן שלך כיצד לקבל הודעה על קבלת עוגיות מסוימות או כיצד להגביל או לנטרל עוגיות מסוימות. עם זאת עליך לדעת כי ללא קבצי העוגיות לא יהא באפשרותך להשתמש בכל מאפייני האתרים או היישומים שלנו. אנחנו ו גורמים אחרים (כגון רשתות הפרסום שלנו) עשויים לאסוף מידע אישי אודות הפעילות באינטרנט מצד המבקרים שלנו, לאורך זמן ובאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים, כאשר הם משתמשים באתרים וביישומים שלנו. ספקי היישומים, הכלים, הרכיבים הגרפיים והתוספים מצד שלישי באתרים וביישומים שלנו, כגון כפתורי "אהבתי" בפייסבוק, עשויים להשתמש גם באמצעים אוטומטיים לאיסוף מידע אודות האינטראקציה שלך עם התכונות הללו. מידע זה כפוף למדיניות או להצהרות הפרטיות של הספקים האמורים.

 

כיצד אנו משתמשים במידע שהשגנו 

אנו עשויים להשתמש במידע שהשגנו כדי:

1. לאסוף ולמסור משלוחים ולעקוב אחריהם.

2. לספק מוצרים ושירותים לבקשתך (כגון שירותים לוגיסטיים, ניהול שרשרת אספקה, שחרור ממכס ושירותי עמילות וכן שירותים פיננסיים).

3. לבצע עיבוד ואיסוף של תשלומים.

4.לספק תמיכת לקוחות ולתקשר אתך בנוגע לבקשות, שאלות והערות.

5.להקים ולנהל חשבון לקוח משלך (ניהול חשבון מקוון  על מגוון מאפייניו, כגון ספר הכתובות ו- Billing Center).

6. להציע לך מוצרים ושירותים שלדעתנו עשויים לעניין אותך.

7. להודיע על אירועים מיוחדים, תכניות, סקרים, תחרויות, הגרלות והצעות או מבצעי קידום מכירות אחרים.

8.לאפשר לך לפרסם ולתקשר איתנו  באמצעות מדיה חברתית.

9. לשלוח מידע לאנשי הקשר שלך, על פי בקשתך.

10.לטפל בפניותייך בנוגע לשירותים שלנו.

11.להפעיל, לבצע הערכה ולשפר את העסק שלנו (כולל פיתוח מוצרים ושירותים חדשים; ניהול ההתקשרות שלנו; לברר את יעילות המכירות, השיווק והפרסום שלנו; לנתח ולשפר את המוצרים, השירותים, האתרים ויישומי האינטרנט שלנו וכן לבצע חשבונאות, ביקורת ספרים, חיובים, התאמות ופעולות גבייה).

12. לבצע ניתוח של נתונים (כולל חקר שווקים ולקוחות, ניתוח מגמות, ניתוח פיננסי ואנונימיזציה של מידע אישי).

13.להגן, לזהות ולמנוע מרמה ומעשים פליליים, תביעות וכיו"ב ולעמוד בדרישות החוק הנוהג ובכללי המדיניות שלנו.

בנוסף, אנו משתמשים במידע שנאסף בצורה מקוונת באמצעות עוגיות, משואות רשת ואמצעים ממוכנים אחרים למטרות כגון (1) התאמה אישית של משתמשי האתר ויישומי החברה בהתאם לביקורים שלהם באתר , (2) אספקת תוכן (כולל פרסום) המותאם לנושאי העניין ואופן השימוש של לקוחותינו באתר וביישומי החברה, וכן (3) ניהול העסק שלנו.
אנו עשויים להוסיף לנתונים הנאספים באמצעים ממוכנים, מידע אודות המיקום שלך (כגון המיקוד שלך), על מנת לשלוח אליך מידע  אשר עשוי לעניין אותך. כמו כן אנו מסתייעים במידע זה באבחון בעיות טכניות ובעיות שירות, בניהול האתרים ויישומי האינטרנט שלנו, בזיהוי המשתמשים באתרים וביישומי האינטרנט שלנו ובאיסוף מידע דמוגרפי אודות המשתמשים. אנו מסתייעים בנתוני רצף הקלקות כדי לברר את דפוסי השימוש וכיצד ניתן להתאים אישית את האתרים ויישומי האינטרנט שלנו כדי לענות טוב יותר על צורכי המשתמשים שלנו. האתרים ויישומי האינטרנט שלנו לא תוכננו כדי להגיב לבקשות "לא לבצע מעקב" מצד גולשים.
אנו עשויים גם להשתמש במידע שאנו משיגים אודותיך בדרכים אחרות, ועל כך נמסרת על ידנו הודעה מיוחדת בעת האיסוף.

 

פרסום תלוי-עניין

 אנו עשויים לאסוף מידע על הפעילות המקוונת שלך באתרי וביישומי החברה , וזאת על מנת שנוכל לספק לך פרסומים ומוצרים המתאימים לנושאי העניין שלך. סעיף זה בהצהרת הפרטיות מסביר כיצד להשתמש באפשרויות הבחירה העומדות לרשותך.
ייתכן כי תראה מודעות מסוימות באתרי אינטרנט אחרים, משום שאנו לוקחים חלק  ברשתות פרסום. רשתות אד-נטוורקס מאפשרות לנו לייעד את המסרים שלנו למשתמשים באמצעות נתונים דמוגרפיים ואמצעים קונטקסטואליים ותלויי-עניין. רשתות אלה עוקבות אחרי הפעילות המקוונת שלך לאורך זמן, אוספת מידע באמצעים ממוכנים כולל שימוש בעוגיות, תגיות שרתי רשת ובמשואות רשת. הרשתות משתמשות במידע זה כדי להציג לך פרסומות המותאמות אישית לנושאי העניין הרלוונטיים עבורך. המידע הנאסף על ידי האד-נטוורקס שלנו כולל מידע על הביקורים שלך באתרי אינטרנט המשתתפים ברשתות הפרסום הרלוונטיות, כגון דפי הפרסום שבהם אתה צופה והפעולות שאתה מבצע באתרי האינטרנט. איסוף נתונים זה מתרחש הן באתרי האינטרנט שלנו והן באתרי אינטרנט של גורמי צד שלישי המשתתפים באד-נטוורקס. הליך זה גם מסייע  לנו לעקוב אחרי יעילות מאמצי השיווק שלנו.

 

מידע לשיתוף

 אנחנו לא מוכרים ו/ או משתפים אחרים במידע אישי, למעט כמתואר בהצהרת פרטיות זו. כדי לבצע את שירותי האיסוף והמסירה שלנו, אנו משתפים גורמי צד שלישי בנתוני משלוח כגון השולח, הנמען, וצד שלישי המקבל או משלם.
מידע אישי שהושג עשוי להיות משותף בין חברות מסונפות שלנו, מחזיקי זיכיון, מפיצים ושותפים בשיווק משותף. גופים אלה, המכונים כאן יחדיו "שותפים עסקיים של החברה", עשויים להשתמש במידע זה למטרות שתוארו בהצהרת פרטיות זו. ייתכן ונתוני מיקום פיזי  ישותפו עם שותפים עסקיים של החברה ו / או  UPS וגורמי צד שלישי אחרים, למשל כדי לשפר שירותים המבוססים על מיקום ולפתח מפות מדויקות ומעודכנות. בנוסף, אלא אם כן תביע התנגדות, אנו עשויים לשתף במידע אישי נוסף שלך  צדדים שלישיים שאינם נמנים על השותפים העסקיים של החברה ו / או של UPS, לצורכיהם של אותם גורמים, למשל כדי להציע מוצרים ושירותים העשויים לעניין אותך.
המידע שמתקבל באמצעות יישומים, כלים, רכיבים גרפיים ותוספים מצד שלישי (כגון מידע שהתקבל באמצעות שירותי התחברות מצד שלישי או הקשורים לשימוש שאתה עושה בכפתור "אהבתי" בפייסבוק), נאסף ישירות על ידי ספקי התכונות הללו. מידע זה כפוף למדיניות הפרטיות של ספקי התכונות, ועל החברה לא חלה אחריות בגין נוהלי המידע של הספקים האמורים.
כמו כן אנו משתפים במידע אישי גופים של צד שלישי המספקים שירותים בשם החברה ובהתאם להנחיותיה. איננו נותנים לגורמים אלה הרשאה לשימוש או לחשיפה של המידע, למעט כנדרש לצורך מתן השירותים בשמנו או כדי לעמוד בדרישות החוק.
רבים מן הלקוחות שלנו מעבירים אלינו באמצעות שירותי מיקור חוץאת שרשראות האספקה שלהם, במלואן או בחלקן. באמצעות היחידות העסקיות שלנו למשלוח ולוגיסטיקה, אנו מנהלים שרשראות אספקה אלה תוך התמקדות בייעול שרשרת האספקה, בשיגור מטענים ובשירותים בינלאומיים למסחר ולעמילות מכס עבור לקוחותינו ברחבי העולם (כולל מגוון רחב של פתרונות שילוח כגון באוויר, בים וביבשה). אנו מספקים גם מערכות של טכנולוגיית מידע ומתקני הפצה המותאמים לשרשראות האספקה הייחודיות של תחומים ספציפיים, כגון שירותי בריאות, טכנולוגיה ועסקים קמעונאיים / לצרכן. בעת שאנו מספקים שירותי משלוח ולוגיסטיקה, אנו עשויים לאסוף, לעשות שימוש ולחשוף מידע אישי אודות לקוחות הקצה של לקוחותינו. בנסיבות כאלה, אנו מעבדים מידע זה על סמך ההסכם שיש לנו עם הלקוח.
אנו עשויים גם לחשוף מידע עליך (1) אם אנו נדרשים לכך מכוח חוק, תקנה או הליך משפטי (כגון צו בית משפט או הזמנה לדין), (2) במענה לבקשות של סוכנויות ממשלה, כגון רשויות לאכיפת חוק, או (3) כשאנו סבורים שהחשיפה נחוצה או הולמת למניעת פגיעה פיזית או אובדן פיננסי או בנוגע לחקירת פעילות לא חוקית לכאורה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעביר כל מידע שנמצא ברשותנו בנוגע אליך במקרה שנמכור או נעביר את נכסי החברה שלנו, כולם או  חלקם, (כולל במקרה של ארגון מחדש, פירוק או פשיטת רגל).


האפשרויות שלך

עומדות בפניכם מס' אפשרויות לקבוע איזה מידע נוכל לאסוף מכם. באפשרותכם לבחור שלא לקבל דוא"ל שיווקי מאתנו על ידי בקשה להסרה מרשימת תפוצה אשר נימצא בתחתית הדיורים השיווקיים שלנו, או לחלופין הגדרת העדפות הדוא"ל שלכם,  או באמצעות יצירת קשר עם החברה. במידה ואינך מעוניין  לקבל מאתנו הודעות שיווק אחרות, עלייך לפנות אלינו כמפורט בסעיף "איך ליצור עמנו קשר" שלהלן, ואנו נכבד את בקשתך. על פי דרישות החוק הנוהג, אתה רשאי לחזור בך מהסכמה שנתת לנו או להתנגד בכל עת מטעמים לגיטימיים וללא תשלום לעיבוד המידע האישי שלך, ואנו נפעל ליישם את העדפותיך מאותו רגע ואילך.

 

גישה למידע ותיקון מידע

בכפוף לחוק הנוהג, (1) תוכל לקבל העתק למידע אישי / שאנו מחזיקים ו/ או לעדכן ו/ או לתקן אי דיוקים באותו מידע או (2) ייתכן שתעמוד לך הזכות לקבל גישה למידע אישי שאנו מחזיקים אודותיך באמצעות התקשרות אלינו כמפורט בסעיף "איך ליצור עמנו קשר" שבהצהרת פרטיות זו. כדי לעזור לך להגן על פרטיותך ולצורכי אבטחה, אנו ננקוט את האמצעים הדרושים כדי לאמת את זהותך לפני שניתן לך גישה למידע. בנוסף, אם לדעתך המידע האישי שאנו מחזיקים אודותיך אינו מדויק, בכפוף לחוק הנוהג, תעמוד לך הזכות לבקש שנתקן או נשנה את המידע באמצעות התקשרות עמנו במפורט להלן.

 

מקומות ושירותים חיצוניים  לחברה.

 לנוחיותך ולידיעתך, האתרים ויישומי האינטרנט שלנו עשויים להכיל קישורים לאתרים חיצוניים לחברה , העשויים להיות מופעלים בידי חברות שאינן מסונפות לחברה. לחברות אלו יש מן הסתם מדיניות או הצהרות פרטיות משלהן, ואנו ממליצים מאוד כי תעיין בהן. כמו כן, ייתכן שהשירותים שלנו יונגשו לך באמצעות פלטפורמות מצד שלישי (כגון ספקים של חנויות) ובאמצעות ערוצים אחרים מצד שלישי. איננו אחראים על נוהלי הפרטיות של מקומות או שירותים כלשהם, החיצוניים לחברה.

 

העברות נתונים

אנו עשויים להעביר את המידע האישי שאנו אוספים אודותיך למדינות נוספות מלבד המדינה שבה נאסף המידע במקור. באותן המדינות לא קיימים בהכרח אותם חוקים להגנת מידע כמו במדינה שבה המידע סופק. בעת העברת המידע שלך למדינות אחרות, אנו נגן על אותו מידע כמתואר בהצהרת פרטיות זו ובכפוף לחוק הנוהג.

 

כיצד אנו מגנים על מידע אישי

אנו מקיימים אמצעי הגנה מנהליים, טכניים ופיזיים שנועדו להגן על המידע האישי שתספק מפני השמדה, אובדן, שינוי, גישה, חשיפה או שימוש לא מכוונים, לא חוקיים או לא מורשים. למרות העובדה שאנו נוקטים צעדים להגבלת הגישה למתקנים ולכלים שלנו לאנשים מורשים, מידע המופיע בחלק החיצוני של חבילה או מכתב חשוף לזולת.

 

עדכונים להצהרת הפרטיות שלנו

הצהרת פרטיות זו עשויה להתעדכן מעת לעת וללא הודעה מוקדמת אליך בפירוט השינויים בנהלים בנוגע למידע אישי. אנו נפרסם הודעה בולטת באתרי האינטרנט שלנו כדי להודיע לך על כל שינוי משמעותי בהצהרת הפרטיות שלנו, ונציין בראש ההודעה מתי הוחל העדכון האחרון.

 

איך ליצור עמנו קשר

 אם תהיינה לך שאלות או הערות בנוגע להצהרת פרטיות זו, או אם תרצה לעדכן מידע שלך שנמצא בידינו בנוגע להעדפותיך, ניתן  ליצור עמנו קשר באמצעות דוא"ל בכתובת wecare@ups.co.il.
תוכל גם לכתוב לנו לכתובת:
או. פי. אס. אי. (שינוע בינלאומי)
הסייפן 1, שדה התעופה בן גוריון, 70100,ישראל