כחברת השילוח הגדולה בעולם, אנחנו הופכים כל יעד לנגיש יותר, ואת הנקודות המרוחקות ביותר, לקרובות יותר. גלו כיצד פתרונות השילוח שלנו יסייעו לעסק שלכם לצמוח ולחדור לשווקים חדשים.

חבילות | Courier חבילות | Courier!

חבילות | Courier

פתרונות אקספרס לכל המשלוחים שלכם.

בין אם מדובר במעטפה או במשלוח מרובה חבילות, פתרונות האקספרס שלנו יכולים להבטיח מסירה ביעד עוד לפני הקפה של הבוקר, תוך שקיפות מלאה ומעקב אחר המשלוח בקליק, גם מהסמארטפון.

להצעת מחיר פנו אלינו דרך "צור קשר" או במייל WeCare@ups.co.il

לחץ לעוד
שילוח | Freight שילוח | Freight!

שילוח | Freight

להגיע הכי רחוק שאפשר עם פתרונות השילוח של UPS, המותאמים בדיוק עבורכם!

בין אם באוויר או בים, פתרונות השילוח שלנו מאפשרים לכם להגיע ליעדים המרוחקים ביותר ולפרוץ לשווקים חדשים, תוך שקיפות מלאה, מעקב ותמיכה מנציג אישי.

להצעת מחיר פנו אלינו דרך "צור קשר" באתר או במייל Pricing@ups.co.il

 

 

לחץ לעוד
שירותים לוגיסטיים שירותים לוגיסטיים!

שירותים לוגיסטיים

המוצר שלכם נמצא בפסגת הטכנולוגיה, אתם משקיעים בהון אנושי, בפיתוח ובמחקר... למה שלא תוותרו על כאב הראש הלוגיסטי?

בשוק צומח ומשתנה במהירות, שותף לוגיסטי עם מערכת פתרונות מותאמת אישית הוא מפתח להצלחה בדרך להגשמת היעדים העסקיים שלכם. המחסנים הלוגיסטיים החדישים והמתקדמים שלנו עומדים בסטנדרטים והתקנים המחמירים ביותר, ומציעים לכם פתרון לכל חוליה בשרשרת האספקה תחת קורת גג אחת. כי יש שירותים לוגיסטיים ויש UPS!

לפרטים ולמידע נוסף, פנו אלינו דרך "צור קשר" באתר

לחץ לעוד
עמילות מכס עמילות מכס!

עמילות מכס

כל יבואן יודע כי להתנהלות מול המכס יש השלכות כלכליות ועסקיות נרחבות וכי שחרור מהיר וקל של המשלוח חוסך כסף, זמן ומשאבים. חסכון זה בא לידי ביטוי לא רק בתשלום למכס, אלא מהווה נגזרת של המשאבים וכוח האדם הנדרשים לעבוד סביב שחרור המשלוחים.

אז איך חוסכים ונהנים מראש שקט? המומחים שלנו יהיו עבורכם שותפים לדרך, יכירו את אופי המשלוחים שלכם ויאפשרו לכם שקט נפשי מבלי לבזבז זמן ואנרגיות על לוגיסטיקה. אז תנו לנו לדאוג לכם לראש שקט!

לפרטים נוספים פנו אלינו דרך "צור קשר" באתר או במייל import@ups.co.il

לחץ לעוד

text page