או. פי. אס. אי (שינוע בינלאומי) בע"מ הנה חב' בלדרות המספקת, בין היתר, שירותי הובלה בינלאומיים, פנים ארציים, שירותים לוגיסטיים ושירותי עמילות מכס.

החברה רואה בשוויון ערך עליון ודוגלת בחינוך לנגישות ולקבלת השונה. מתוך כך, החברה פעלה ופועלת  בשאיפה מיטבית על מנת להנגיש, לאנשים עם מוגבלויות הן את אתר האינטרנט שלה והן את האתרים הפיסיים, אלה המספקים גם שירות פרונטלי ללקוח. זאת  על מנת להקל עליהם את הגישה לאתרים,  לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות ולאפשר לאנשים עם מוגבלויות ליהנות משירותי החברה בצורה קלה ופשוטה ככל שניתן.

החברה פועלת להעביר, לחדד ולרענן את חשיבות הנושא בקרב עובדיה על מנת לשמר מודעות ולייצר רגישות לצרכים של אנשים עם מוגבלויות באמצעות למידה ותדריכים המועברים מעת לעת.

אתר האינטרנט

כאמור, אתר האינטרנט של החברה הותאם והונגש לאנשים בעלי מוגבלויות. באתר האינטרנט, המופעל על ידה בישראל, ביצעה החברה תהליך הנגשה של האתר במסגרתו בוצעו התאמות לאנשים עם מוגבלות, ברמת התקן הנדרשת AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0.

במסגרת ובין יתר הפעולות שבוצעו, האתר הותאם לטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות להקראת מסך, ניווט במקלדת ועוד. אתר האינטרנט נגיש, ומאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כמו הגולשים האחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת באמצעותה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.
האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. האתר נבדק באופן קבוע כל חצי שנה על מנת להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

אתרים פיסיים של החברה

באתרים הפיזיים של החברה בהם ניתן שירות פרונטלי נערכו הסדרים לשיפור הנגישות.
באתר ארבע חניות נכים הממוקמות בקרבת הכניסה ללובי הראשי, גישה למתניידים בכיסא גלגלים, עמודי תמיכה במדרגות, שירותי נכים ועוד. דרכי הגישה נוחות ורחבות ומאפשרות ניוד קל ובטוח למתניידים באמצעות כיסאות גלגלים.
המרחק מחניית הנכים אל הכניסה למבנה אינו עולה על 45 מטרים.

דלת הכניסה לסניף המרכזי של החברה המשמש כמטה החברה
לפני הכניסה ללובי המבנה ישנן שבע מדרגות עם מעקה אחיזה וכן דרך גישה עוקפת המיועדת לכיסא גלגלים באורך 13.3 מטר וברוחב 120 ס"מ, עם מאחזי יד משני צידי המעבר.
בקצה המדרגות והרמפה של כיסאות הגלגלים, ישנה רחבה שהנה במפלס לובי הכניסה הראשי ללא הפרשי גבהים בשטח של 63 מ"ר.
דלת הכניסה לבניין הנה דו כנפית חשמלית אשר מפוקדת מדלפק הקבלה במפתח של 250 ס"מ. רוחב דלת הכניסה 250 ס"מ. 

לובי הבניין
בכניסה למבנה קיים דלפק קבלה מאויש.

מעליות ומדרגות

בבניין המשמש את הסניף המרכזי מותקנות שתי מעליות גדולות בגודל 1.9 מ"ר המיועדות ל- 10 נוסעים כל אחת. במעליות מערכת כריזה המציינת את הקומה בה עוצרת המעלית. רוחב מפתח דלת כל מעלית הינו 100 ס"מ. בין ארבע הקומות במבנה ישנן 24 מדרגות הכוללות מאחז יד לצדי המדרגות.

המשרדים
רוחב דלת הכניסה למשרדים 110 ס"מ. קיימים שלטי הכוונה וכן שלט ברור (שם ותפקיד) ליד דלתות המשרדים. קיימת גישה למעבר באמצעות כיסא גלגלים. ניתן להיכנס עם כלב נחייה או שירות.
קיים חדר פגישות חלופי בקומת הקרקע במידה ואין משרד נגיש. חדר הישיבות / הדרכה בקומה נגיש אף הוא.

אזור המתנה
קיים מטבחון נגיש בכל קומה.

השירותים
במבנה קיימים ארבעה שירותי נכים במבנה בקומות 0, 1, 2, 3. השירותים הנגישים נמצאים בכל קומה סמוך ללובי המעליות. קיים שילוט והכוונה לשירותי הנכים בקומות 0, 3.
הנעילה לשירותים מתבצעת מבפנים.

נתקלת בבעיית נגישות? צור קשר.

מסמך זה נערך לאחרונה בתאריך 09.05.2023

text page